Ez az állas inaktív

Karbantartási koordinátor/TPM technikus - Mór (Referenciaszám: NB-1619)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.10.15.
Jelentkezési határidő: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 1079843

Feladatok:

  • A karbantartás számára a szükséges anyagok megrendelése
  • A beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése (típus és műszaki adatok egyeztetése, anyag és geometriai megfelelőség, anyagkeménység vizsgálatok)
  • A már raktáron lévő anyagok minőségi és működő képességének ellenőrzése
  • A nem megfelelő minőségű tartalék alkatrészek cseréjének intézése
  • A hibajavítás illetve a PM-kor cserélt alkatrészek vizsgálata
  • Javítások, felújítások megszervezése
  • A gyengének ítélt, visszatérően meghibásodott alkatrészekről jelentés a területi mérnököknek
  • A PM listában a cserélt alkatrésznek csere ciklusának ellenőrzése
  • Nem megfelelőség esetén konzultálás a mérnökökkel, illetve a csere ciklus korrigálása és/vagy fejlesztési javaslatok tétele
  • Javaslat tétel a költségcsökkentésre a legdrágább illetve a legjobban fogyó alkatrészek kiváltására
  • Karbantartási költségek elemzése
  • Tartalék alkatrészek és karbantartási segédanyagok kezelése SAP-ban

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Office, Access, SAP, AutoCad)
  • TPM ismeretek
  • Széleskörű termék és anyagismeret
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Rugalmasság
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való törekvés
  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások, jelenléti bónusz
  • Étkezési hozzájárulás, valamint cafeteria a próbaidő elteltével
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

Mór (Fejér megye)

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1619-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Régió Mór
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő