Karbantartási koordinátor/műszakvezető (Referenciaszám: PJ5005)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.09.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1084887
lejárt

Móri multinacionális, autóipari partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Karbantartási koordinátor/műszakvezető

Főbb feladatok:
- Megelőző karbantartások szervezése, ellenőrzések lefolytatása
- Gyártósor hatékonyságának fejlesztése, közreműködés a terület minőségügyi, műszaki tevékenységeiben
- Új gyártóberendezések beüzemelésének, karbantartásának támogatása
- Hibaelhárítási feladatok koordinálása, váratlanul felmerülő problémák elemzése
- Folyamatos kapcsolattartás a termeléssel
- Külső partnerek által végzett karbantartási munkálatok koordinálása
- Karbantartó kollégák oktatása
- Eltérések esetén a megfelelő intézkedések alkalmazása

Elvárások:
- Műszaki technikus végzettség
- Pár éves vezetői tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook)

Előny:
- Autóipari tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Alapfokú angol nyelvismeret
- Fröccsöntő, prés és összeszerelő gépek ismerete
- TPM ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Stabil, biztos munkahely

- Korszerű munkakörülmények
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Kérjük, magyar nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.