www.cvonline.hu

Karbantartási koordinátor

  • A hirdetés 755 napja lejárt

Az SCS Stahlschmidt Cable Systems Magyarország Kft. 1993.12.16.-án alakult 51% német és 49%-os magyar tulajdonnal. A szervezet fő profilja az autóipar számára gyártott bowdenek húzókötelek előállítása, melyek az alábbi funkciók ellátását szolgálják: ülések mozgatása, billentése, ajtónyitó szerkezetek reteszelése, külső visszapillantó tükrök mechanikus mozgatása, napfénytető roló mozgatása, illetve klímaberendezések mechanikus vezérlése. A tatabányai cég 20 éves fennállása során alapvető fontosságúnak tartotta/tartja a folyamatos megújulást és a vevők teljes körű kiszolgálását.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség.
  • Alapvető műszaki tapasztalat.
  • Társalgási szintű német nyelvtudás.
  • Microsoft Office (elsősorban Excell) mélyreható ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Rendszerszemlélet.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Jó szervezőképesség.

A pozícióhoz kapcsolódó feladatok:

  • Éves, havi és heti karbantartások tervezése, dokumentálása, ellenőrzése.
  • Tartalékalkatrész-raktár optimális szintjének fenntartása a gazdaságosság figyelembe vételével.
  • Új gépek üzembe helyezésével kapcsolatos feladatok végzése.
  • Szerszámokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok végzése.
  • Mindennemű általános karbantartási munkák szervezése, dokumentálása.
  • Beszállítók költséghatékony kiválasztása.
  • Beszerzési, rendelési folyamatok végrehajtása.
  • A rendszerben felmerülő cikkek képzése.
  • A termelés számára szükséges szerszámok, berendezések állagmegóvása, folyamatos üzembiztonsága, javítása, szerszámok raktározása.

Előny:

  • SAP ismeret
  • Több éves karbantartási tapasztalat.
  • Vezetői tapasztalat.
  • Fémmegmunkálási ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Családias légkör
  • Irodai munkarend (hétfőtől péntekig, 7:30-16:00)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Tatabánya

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német