www.cvonline.hu

Karbantartási koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.04.26.
Hirdetés azonosító: 734294

Partnerünk,egy nagy múltú nemzetközi FMCG vállalat, a hazai kávé- és teapiac vezető szereplője,keres azonnali kezdéssel vezetőt kisebb karbantartási csapata élére.

Feladatok:

- 5 fős csapat irányítása
- általános mechanikus karbantartás irányítása
- emelőgép karbantartás irányítása
- kapcsolattartás a termelési karbantartó szakemberekkel
- alkatrészek beszerzése (belföld, import), reklamációs ügyintézés
- külső karbantartási szolgáltatások szervezése, irányítása
- műszaki raktárkészlet felügyelete, raktárosok irányítása
- SAP rendszer használata, számlák igazolása, költségkeret tartás

Elvárások:

- Gépészmérnöki végzettség
- Karbantartásban szerzett 5 éves gyakorlat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Pénzügyi alapismeretek
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP ismeret előnyt jelent)

Amit kínálunk:

- Multinacionális háttér
- Kiváló munkakörülmények
- Kellemes munkahelyi légkör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a