www.cvonline.hu

Karbantartási igazgató

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.01.
Jelentkezési határidő: 2017.12.16.

Több, mint 100 éves múlttal rendelkező, jelenleg 1200 főt foglalkoztató nemzetközi autóipari beszállító gyártó partnerünk oroszlányi öntöde üzemébe keresünk új munkatársat
karbantartási igazgató munkakörben.

Pozíció leírása / Job description

- A javítási, hibaelhárítási és megelőző karbantartási folyamatok szabályozása és felügyelete, mérőszámok meghatározása, a célszámok elérése, eredmények javítása
- Részvétel a területhez kapcsolódó stratégiai célok kialakításában és kommunikálásában
- Pénzügyi tervezés végrehajtása, jelentések és előrejelzések készítése, erőforrások tervezése és allokációja
- Fejlesztési projektek készítése és végrehajtása
- A beosztottak munkájának felügyelete, szakmai fejlesztése, oktatási programjának létrehozása, teljesítményük értékelése
- A minőség- és környezetirányítási valamint munkabiztonsági előírások szerinti működés biztosítása
- Napi együttműködés a társosztályok vezetőivel és az ügyvezető igazgatóval

Elvárások / Requirements

- Fémöntés területén szerzett gyakorlati tapasztalat, automatizálási ismeretek
- Hasonló területen szerzett, minimum 5 év vezetői tapasztalat
- Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felsőfokú, műszaki végzettség
- Agilis, határozott személyiség, magas szintű vezetői készségek

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, nemzetközi vállalati háttér
- Kiemelkedő kompenzációs csomag
- Magas technológiai színvonal, egyedi géppark
- Részvételi lehetőség gyártási beruházásokban, szakmai fejlesztésekben, új gyártási technológia bevezetésekben

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -