www.cvonline.hu

Karbantartási és energetikai vezető

  • A hirdetés 951 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, gyöngyösi, egyedi gépgyártással foglalkozó partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Üzemeltetési és karbantartási részleg vezetése;

  • A cég épületeinek, gépparkjának teljes körű üzemeltetése;

  • Gépek javításhoz, karbantartásához szükséges dokumentáció, tervek kidolgozása, további kezelése;

  • Energetikai ügyekben szerződések előkészítése, kapcsolattartás a szolgáltatókkal, energiaigénylés, energetikai számítások elvégzése, adatok gyűjtése, elemzése;

  • Beruházási, karbantartási és energetikai tervek készítése, elemzése, végrehajtása;

  • Napi szintű kapcsolattartás a termeléssel.

Elvárások:

  • Gépész / villamos mérnöki végzettség;

  • Gépjavításban szerzett tapasztalat ( marógépek, hegesztő gépek, esztergák );

  • CNC megmunkáló gépek ( marógépek ) vezérlésének alapos ismerete;

  • Energetikai gazdálkodási területen ( gáz, villamos energia ) szerzett ismeret, tapasztalat;

  • Vezetői tapasztalat ( kis csoport: 3 – 4 fő );

  • MS Office ( Excel, World ) felhasználó szintű ismerete;

  • ERP rendszer felhasználói szintű ismerete;

Előny:

  • kezdeményező készség, önálló munkavégzés;

  • Angol vagy német nyelvtudás;

  • egyéb, a szakterülethez kapcsolódó végzettség.

Amit ajánlunk:

  • ERZSÉBET-utalvány

  • utazási költségtérítés;

  • Piacképes kereset.

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Helyek Gyöngyös
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol