www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezetőt

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 708891

Ügyfelünk egy világszerte elismert élelmiszeripari termékeket gyártó vállalat. Magyarországi gyárukba keresnek nagy tapasztalattal rendelkező, egy műszaki csapat irányítására képes

Feladatok:
  • a műszakban dolgozó karbantartó csapat munkájának koordinálása, feladatok szétosztása
  • gépek és berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • tervezett karbantartások ütemezése, megszervezése és elvégzése
  • gyártósorral kapcsolatos hibák feltárása, megoldási és fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • aktív részvétel a munkafolyamatok egységesítésében, munkautasítások kidolgozásában
  • munkafolyamatok dokumentálása
  • munkavédelmi előírások betartása és betartatása
Elvárások:
  • középfokú műszaki végzettség
  • csoport vagy műszakvezetőként szerzett szakmai tapasztalat
  • kétműszakos munkarend vállalása
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • kiemelkedő problémakezelési képességek
Előny:
  • élelmiszeriparban szerzett szakmai gyakorlat
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés
Munkavégzés helye:
  • Jánossomorja
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.