www.cvonline.hu
Karbantartási csoportvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.09.
Jelentkezési határidő: 2015.07.15.
Hirdetés azonosító: 905954
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Építőipari gyártó szektorban működő nemzetközi partnerünk keres munkatársat KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ pozícióra azonnali munkazedéssel az alábbi feladatok ellátására:

- Karbantartó csoport (3 fő) szakmai támogatása, munkájuk ellenőrzése
- Lemezmegmunkáló gépek és a gyártósor karbantartásának eseti és időszakos karbantartása
- Alkatrészek megrendelése, nyomon követése
- Alkatrész-raktárkészlet nyilvántartása
- Munkautasítások elkészítése
- Termeléssel kapcsolatos problémák analizálása, termelési paraméterek figyelése, beállítása, módosítása
- Műszaki dokumentációk kezelése és naprakészen tartása
- Kapcsolattartás a beszállítókkal és a gyár többi egységével
- NPI projektekben való részvétel

Követelmények
- Mérnöki végzettség (gépészmérnök)
- 3-4 év automatizálási gyártóüzemben karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat
- Középfokú ANGOL nyelvtudás
- Hidraulikus és pneumatikus ismeretek
- Műszaki dokumentációk magabiztos ismerete
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Analitikus gondolkodásmód
- Önálló, precíz munkavégzés

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:
- AutoCAD és SolidEdge ismeret

Amit ügyfelünk kínál:

- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés, kiváló juttatási csomag
- Kellemes munkakörnyezet, családias légkör