www.cvonline.hu
Karbantartási csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.01.14.
Hirdetés azonosító: 891254
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • CNC vezérelt és hagyományos forgácsoló gépek karbantartása, javítása
  • A karbantartó csoport vezetése
  • A gépek teljesítményének optimalizálása
  • Éves megelőző gépkarbantási terv készítése és követése
  • Pénzügyi tervezés
  • Kapcsolattartás partnercégekkel

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú/technikusi végzettség (erősáramú berendezés szerelő vagy automatizálási műszerész); esetleg gépész- vagy villamosmérnöki diploma
  • Min. 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.