www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.15.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális FMCG partnerünk soproni telephelyére keresünk munkatársat Karbantartási csoportvezető munkakörbe.

Feladatok:

- Karbantartási csoport munkájának irányítása
- Karbantartások szervezése és tervezése
- A karbantartáshoz kapcsolódó alkatrész készletszint és költségek megfigyelése, igények és problémak felmérése
- Aktív, szoros kapcsolat a fővállalkozókkal, csomagolóüzemi, sörgyártó illetve az energiaüzemi csapattal

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (villamos/gépészmérnök/karbantartó mérnök)
- Termelővállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Legalább 2-3 év szakmai gyakorlat
- Folyékony angol nyelvtudás
- MS Office rendszer felhasználói szintű ismerete
- SAP rendszer ismerete előnyt jelent
- Proaktivitás, dinamizmus, pontosság
- Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Hosszútávú, stabil munkalehetőség
- Szakmai megbecsülés, lehetőség az önálló munkavégzésre
- Versenyképes juttatási csomag, teljesítményarányos bónusz
- Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő