www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.15.
Hirdetés azonosító: 875959

Multinacionális FMCG partnerünk soproni telephelyére keresünk munkatársat Karbantartási csoportvezető munkakörbe.

Feladatok:

- Karbantartási csoport munkájának irányítása
- Karbantartások szervezése és tervezése
- A karbantartáshoz kapcsolódó alkatrész készletszint és költségek megfigyelése, igények és problémak felmérése
- Aktív, szoros kapcsolat a fővállalkozókkal, csomagolóüzemi, sörgyártó illetve az energiaüzemi csapattal

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (villamos/gépészmérnök/karbantartó mérnök)
- Termelővállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Legalább 2-3 év szakmai gyakorlat
- Folyékony angol nyelvtudás
- MS Office rendszer felhasználói szintű ismerete
- SAP rendszer ismerete előnyt jelent
- Proaktivitás, dinamizmus, pontosság
- Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Hosszútávú, stabil munkalehetőség
- Szakmai megbecsülés, lehetőség az önálló munkavégzésre
- Versenyképes juttatási csomag, teljesítményarányos bónusz
- Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján