www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető

  • A hirdetés 1102 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk vezetőt az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártásban használt gépek állagmegóvó karbantartásának, javításainak irányítása,
Megelőző karbantartások koordinálása az éves karbantartási tervet figyelembe véve,
Karbantartási tervek kidolgozásában való aktív részvétel,
Hatékonyságnövelő projektek szakmai támogatása,
A karbantartási folyamatokhoz szükséges eszközök (anyagok, szerszámok, alkatrészek) kiválasztása, megrendelésének nyomon követése,
Gyártó cellák és gépek, valamint az ezeket kiszolgáló berendezések telepítése,
Kapcsolattartás napi szinten a társosztályokkal (logisztika, egyéb termelési osztályok).

Követelmények:

Releváns középfokú végzettség (villanyszerelői / gépipari technikum)
Karbantartási vezetői tapasztalat
Siemens S7 PLC alapszintű ismerete

Előny:

Felsőfokú műszaki végzettség
Autóipari szabványok ismerete
Társalgási angol / német nyelvtudás
Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Tatabánya és vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Béren kívüli juttatások
Bejárás támogatása
Munkaruha biztosítása
Költözés esetén, 3 hónap albérlet hozzájárulás

Ideális pályázó:

Proaktív, önálló személyiség

Helyek Tata
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr