www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 544 napja lejárt

Elvárások:

  • Minimum technikusi végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • Jó kommunikációs kézség valamint jó problémamegoldó-képesség, pozitív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel)
  • Angol nyelv középszintű ismerete előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés

Feladatok:

  • Hirtelen meghibásodások okainak kivizsgálása, hibaelhárítás
  • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, tájékoztatás, jelentések készítése, megfelelő információ áramlás biztosítása
  • A karbantartási feladatok kézben tartása, elosztása
  • A karbantartás tervezésének irányítása, végrehajtása, dokumentálása
  • Karbantartási napló vezetése a karbantartási műveletekről és állapotokról
  • Rendszeres riportálás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő