www.cvonline.hu
Karbantartási csoportvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.08.14.
Hirdetés azonosító: 1173607
lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Nehézipari környezetben, nehézipari gépek (nyomásos alumínium öntőgép, gyorsprések, álló és forgórész hegesztőgépek, egyedi és automata hornyológépek) javítását és karbantartását végző mechanikus csoport szakmai irányítása
  • Napi kapcsolattartás termelő üzemekkel, a rendelkezésre álló mechanikus javító és karbantartó kapacitás optimális beosztása figyelembe véve a beérkezett azonnali igényeket és az előre tervezett munkákat
  • Mechanikus karbantartók szakmai támogatása, hidraulikus rendszereknél hibakeresés, hibadiagnosztikában segítségnyújtás
  • Kapcsolattartás kül- és belföldi szervizekkel akár telefonon és e-mailben, javítások, karbantartások szervezése, levezetése
  • Beosztottjai munkájának minőségi és mennyiségi nyomon követése
  • Alapos hidraulikus és mechanikus rendszer-, alkatrész- és rajzismeret
  • Feladatköréhez tartozó beszámolók, összegzések, javaslatok készítése felettesei számára
  • Átalakításokra, korszerűsítésekre vonatkozó javaslatok kidolgozása (indoklás, megtérülés számítás, stb.)
  • Projektek (pl. gépfelújítások) koordinálása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnöki végzettség
  • Határozott, gyors gondolkodású és döntéskészségű személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és stressz tűrő képesség
  • Csoportvezetői tapasztalat min. 2 év
  • Felhasználó szintű, aktív 3D tervezői (Pro-e/Creo) és 2D tervezői (AutoCAD) ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.