www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.01.
Jelentkezési határidő: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1098887

Acélipari gyártási szektorban, világszinvonalon minőségi terméket előállító multinacionális partnerünk számára keresünk alapanyag beszerző kollégát

Feladatok:

- A karbantartási tervek meghatározása, végrehajtatása
- A mérnökök és karbantartók napi munkájának koordinálása
- Szakmai segítségnyújtás
- A csoport irányítása

Elvárások:

- felsőfokú végzettség - VILLAMOSMÉRNÖK -
- német nyelvismeret
- gyártó közegben szerzett 2-3 éves karbantartás csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján