www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1046097

Dinamikusan fejlődő multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Karbantartási csoport munkájának irányítása,
  • Karbantartások szervezése és tervezése TPM alapelveknek megfelelően,
  • Éves karbantartási terv készítése és annak végrehajttatása,
  • Gépeken való fejlesztések menedzselése a hatékonyságnövelés érdekében,
  • Alkatrész, munkaeszköz készletszintek optimalizálása,
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal, riportálás szakmai vezető felé,
  • Beszállítókkal ártárgyalás, éves keretszerződések megkötése,
  • Új beszállítók felkutatása.

Elvárások:
  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépész, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök),
  • Minimum 5 éves tapasztalat karbantartási területen,
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat kisebb csoportok irányításában,
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Proaktivitás, dinamizmus, pontosság,
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség.

Előnyök:
  • Autocad felhasználói szintű ismerete,
  • Lean mérnöki végzettség,
  • Munka- és tűzvédelmi szakképesítés.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Debrecen

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Hajdú-Bihar