Karbantartási csoportvezető-Veszprém megye (Ref.szám: KJ-1337)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.01.15.
Hirdetés azonosító: 981584

Feladatok:

  • A gépészeti karbantartási egység irányítása
  • Megelőző, időszakos és eseti karbantartások tervezése, koordinálása
  • Karbantartási költségek tervezése, az előirányzott keretek tartása
  • Beruházások tervezésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Néhány éves karbantartási csoportvezető tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Határozott személyiség
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízójának, egy külföldi tulajdonú gyártócégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és küldje el magyar és angol nyelvű pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1337-es referenciaszámot!

A további részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő