www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető (Ref.szám: FE-736)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.09.29.
Hirdetés azonosító: 953460

Főbb feladatok:

  • Felelős a gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartásért
  • Részvétel a telephely karbantartási tervének elkészítésében és a végrehajtásában
  • A karbantartások szervezése, a 10 fős karbantartási csoport munkájának ellenőrzése, a karbantartások dokumentálása
  • A karbantartók szakmai kérdésekben történő támogatása
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésének, üzembe helyezésének koordinálása, felügyelete
  • Részt vesz az üzemzavarok elhárításában, a hibakeresésben és a meghibásodások elhárításában
  • Felelős a termékváltások és átállások szakszerű végrehajtásáért
  • Géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése
  • Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében
  • A karbantartási dokumentációk vezetése, alkalmazása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, erős/gyengeáramú technikus, villamosmérnök)
  • Elektromos karbantartóként szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Karbantartási területen szerzett vezetői gyakorlat
  • Alap angol nyelvtudás
  • Erős számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat

Előny:

  • Korábbi multinacionális termelővállalati háttér előny
  • PLC ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Irodai munkarend
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy multinacionális autóipari beszállító kecskeméti gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel részletes szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-736-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-66-41-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő