www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető-Referenciaszám: KJ-1462

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1095304

Feladatok:

  • Az elektromos karbantartási egység irányítása
  • Megelőző, időszakos és eseti karbantartások tervezése, koordinálása
  • Karbantartási költségek tervezése, az előirányzott keretek tartása
  • Beruházások tervezésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Siemens PLC program ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Tapolca

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik tapolcai kőzetgyapot gyártással foglalkozó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1462-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)