www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető (Gy-M-S)

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei multinacionális élelmiszeripari Megbízónk részére keresünk Karbantartási csoportvezető munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Saját karbantartó műszak megszervezése, a feladatok szétosztása a műszakban dolgozó karbantartók között, a feladatok adminisztrációja
  • Gépek, berendezések, munkaeszközök üzemképességének, élettartamának fenntartása, folyamatos javítása
  • Preventív terv optimalizálása és az ütemezett, megelőző karbantartások mindenkori előírás szerinti megszervezése, elvégzése
  • Valamennyi termelésben használt gép, berendezés, munkaeszköz javítása (kivéve külsős szolgáltató esetén)
  • A munkavégzés során észlelt, a termelési időt vagy munkatársakat veszélyeztető rendellenességek jelzése
  • Átállások támogatása a kieső idő folytonos minimalizálása mellett
  • A munkafolyamatokkal kapcsolatos, előírt dokumentálás, adatok rögzítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves csoportvezetői pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Villamosipari műszerész/technikus és/vagy géplakatos ismeretek, gépek karbantartásának ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • TPM, Lean ismeret, valamint angol/német nyelvtudás előny

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő