Karbantartási csoportvezető - Fejér megye (Referenciaszám: HM-883)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2014.04.05.
Hirdetés azonosító: 746584

Elvárások:

  • Technikusi, vagy mérnökasszisztensi végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Dokumentáció kezelésre és munkájára igényes személyiség
  • Magas stressztűrő képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Csoportmunkára való alkalmasság

Előny:

  • Legalább 3 év tapasztalat karbantartás / üzemeltetés területen
  • Autóipari tapasztalat

Feladatok:

  • Négy termelő terület karbantartóinak napi munkaszervezése és szakmai koordinálása
  • Dokumentáció vezetésének megkövetelése a területi karbantartóktól
  • Tervezett karbantartások előkészületeinek megszervezése
  • Dolgozók által jelentett géphibák delegálása karbantartóknak, munkák elvégzésének visszaellenőrzése
  • TPM akciókban való részvétel
  • Javítási / karbantartási folyamatok fejlesztésére javaslattétel
  • Hétvégi túlórákra létszám tervezése a termelési tervhez igazodva, egyeztetése a központi karbantartással

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, műszakpótlékok, jelenléti bónusz
  • Étkezési hozzájárulás, valamint cafeteria a próbaidő elteltével
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai tulajdonú multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a HM 883–as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20-983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő