www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető (Debrecen) (INTS/11/31)

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Debreceni partnercégünk számára keresünk Karbantartási csoportvezető munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• Karbantartási csoport munkájának irányítása

• Karbantartási tevékenység teljes körű koordinálása

• Termelés műszaki támogatása

• Karbantartások szervezése és tervezése TPM alapelveknek megfelelően

• Éves karbantartási terv készítése és annak végrehajtatása

• Operatív karbantartási feladatok irányítása és azokban való részvétel

• Alkatrész, munkaeszköz készletszintek optimalizálása

• Kapcsolattartás az anyavállalattal, riportálás a szakmai vezető felé

Elvárások:

• Műszaki felsőfokú végzettség (gépész, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök)

• Minimum 5 éves tapasztalat karbantartási területen

• Legalább 2 éves vezetői tapasztalat kisebb csoportok irányításában

• Tárgyalóképes angol ÉS/VAGY német nyelvtudás

• Proaktivitás, dinamizmus, pontosság

• Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

• Autocad felhasználói szintű ismerete

• Lean mérnöki végzettség

• Munka- és tűzvédelmi szakképesítés

Amit kínálunk:

• Felelősségteljes munkakör

• Biztos, nemzetközi háttér

• Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol