www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető - Ausztria

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.03.14.
Hirdetés azonosító: 701598

Nemzetközi partnerünk Edelstalban (Burgenland) található telephelyére keresünk a karbantartási és termelési csapat növelése és megerősítése érdekében munkavállalókat Karbantartási csoportvezető munkakörbe.

Feladatok:

- Felmerülő termelési működészavarok elhárítása,
- A rendszeres és ad-hoc ellenőrzések végrehajtása,
- A termelési és karbantartási területen dolgozók oktatása
- A cég szabványainak, minőségügyi, higiéniai, biztonsági és környezetvédelmi előírásainak alkalmazása
- A karbantartó csoport irányítása és képzése
- Tervezési és ellenőrzési feladatok lebonyolítása
- Alkatrészmenedzsment
- A karbantartási terület folyamatos fejlesztése

Elvárások:

- Mechatronikai, villanyszerelő, lakatos, vagy gépész végzettség
- Jó NÉMET nyelvtudás szóban és írásban.
- MS Office és SAP ismeretek
- PLC programozási ismeretek előnyt jelentenek
- Erős csapatszellem, rugalmas személyiség
- Megoldásközpontú és költséghatékony munkavégzés
- Többműszakos munkarend és hétvégi műszak vállalása

Amit kínálunk:

- A tényleges bruttó bér (pótlékokkal együtt) 3296 – 3708 EUR/hónap között változik.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a