www.cvonline.hu

Karbantartási asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.17.
Hirdetés azonosító: 886664

Nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat karbantartási asszisztens pozícióba.

Feladatok:

- Hozzájárulás a szerviz tevékenység zavartalan működéséhez
- Karbantartók munkájának támogatása
- A karbantartáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a társosztályokkal
- Probléma esetén panaszkezelés

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
- 1-2 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- Proaktív, dinamikus személyiség

- Előny: műszaki végzettség, tapasztalat ill. érdeklődés

Amit kínálunk:

- Azonnali munkakezdés
- Biztos hátterű vállalat
- Hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján