www.cvonline.hu

Karbantartás vezető

  • A hirdetés 648 napja lejárt

Budapesti székhelyű, dinamikusan fejlődő autóipari cég, tolnai telephelyére keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Karbantartás  vezető

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Karbantartási ütemterv készítése, feladat elvégzése és ellenőrzése
  • Munka-, baleset-, környezetvédelmi-, biztonságtechnikai szabályok betartatása, betartása
  • Ad hoc hibák kezelése, feldolgozása
  • Karbantartó csapat irányítása
  • Karbantartási költségvetés tervezése és nyomon követése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Hibabejelentések követése, az elvárható teljesítési határidők ellenőrzése,

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 3 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Min. B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office)
  • Önálló, rugalmas munkavégzés
  • Összefüggésekben való gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldás

Előny:

  • Német és/vagy angol nyelv ismeret

Amit nyújtunk:

  • fejlődési lehetőség
  • biztos háttér
  • versenyképes juttatás
  • albérlet támogatás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát az alábbi email címre juttassa el.

Helyek Tolna
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő