www.cvonline.hu

Karbantartás vezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.02.
Hirdetés azonosító: 923768
lejárt

Feladatok:

  • az üzemi, emberi és gépi erőforrások kapacitás lekötésének optimalizálésa
  • az előírt és vállalt határidők tartása
  • az üzem gép és eszköz állományának állagmegóvása, múködőképességének felügyelete, tisztítása, karbantartásának, javításának megszervezése, szabályozása
  • karbantartási tartalék alkatrész készletekkel való elszámolás
  • TPM bevezetése, a vállalati energiagazdálkodás tervezése, irányítása
  • a dolgozók időnyilvántartásának fenntartása és kézbentartása
  • az alkalmazottak szakmai tudásának fejlesztése, a munkahelyi fegyelem, rend betartása, betartatása

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség(előny: villamosmérnök)
  • Legalább 1-3 év termelő vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret, CAD, CAM, SAP ismerete előny
  • Német- vagy angol magabiztos nyelvtudás
  • Rugalmas, gyors, precíz munkavégzés
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkában való tapasztalat, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem+egyéb juttatások
  • Munkába járás költségeit tömegközlekedéssel 100%-ban, személygépkocsival a jogszabályban meghatározottak szerint térítjük

Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését kérem küldje el pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése email címre a pozíció pontos megjelölésével

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu