www.cvonline.hu

KARBANTARTÁS VEZETŐ

  • A hirdetés 920 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei, műanyagipari vállalat szakembert keres az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Napi karbantartási feladatok koordinálása, operatív részvétellel
  • Karbantartási tervek készítése, folyamatok szervezése
  • Alkatrészrendelések előkészítése, beérkeztetése
  • Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • TPM feladatok koordinálása (Lean, Kaisen)
  • Kijelölt projektfeladatok tervezése, kivitelezése - folyamatoptimalizálás

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség, automatizálási vagy karbantartó mérnök előnyt jelent
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Megelőző karbantartási technikák gyakorlati ismerete
  • Hidraulika, pneumatika, automatizálás ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Teljesítményarányos jövedelem
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Debrecen

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol