www.cvonline.hu

Karbantartás Vezető

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 880723

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Karbantartás vezető (SMT)

Feladatok:

  • A gyártóberendezések karbantartási és javitási tevékenységének tervezése, irányítása, végrehajtása, ellenőrzése. A berendezések biztonságos működésének biztosítása.
  • A karbantartáshoz és a hibajavításhoz szükséges szervizek szakmai felügyelete, az alkatrészek, fogyóeszközök, tervezése, rendelése, költséghatékony alkatrészgazgálkodás megvalósítása a költségvetési kereteken belül.
  • A géphibák folyamatos elemzése, akciók és feladatok meghatározása, tervszerű megelőző intézkedések meghozatala a gépállásidők csökkentése valamit az előfordulás gyakoriságának csökkentése érdekében.
  • A szakmai felügyelete alá tartozó karbantartó mérnökök és technikusok munkavégzésének felügyelete, munkájuk irányítása, szakmai továbbképzésének biztosítása.
  • A hatáskörébe eső minden olyan intézkedés meghozatala, amely a gyártás hatékonyságának növelését, a selejt csökkentését illetve a biztonságosabb munkavégzést szolgálja.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves, SMT területen, karbantartásban szerzett tapasztalat
  • 3 év vezetői tapasztalat
  • Nagyfokú teherbirás
  • Jó kommunikációs készség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precízítás, döntésképesség

 Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése.