www.cvonline.hu

Karbantartás vezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.10.08.
Hirdetés azonosító: 842872
lejárt

Szolnoki autóipari beszállító megbízásából keresünk KARBANTARTÁS VEZETŐ munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

Karbantartási folyamatok működtetése

TMK kiépítése és fenntartása

Karbantartó kollegák munkájának megszervezése és szakmai felügyelete

Elvárások:

Műszaki végzettség

Elektronikai és mechanikai karbantartásban, autóipari beszállítónál szerzett szakmai gyakorlat

Aktív, kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás

Autóipari folyamatok ismerete

Gyakorlatiasság

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu