www.cvonline.hu

KARBANTARTÁS VEZETŐ

  • Az állásajánlat lejárt.

Partnerünk egy lengyel autóipari beszállító vállalat, aki zöldmezős beruházást hozott létre Komárom-Esztergom megyében. A vállalat, melyet 1953-ban alapítottak, jelenleg Európa egyik vezető alumínium feldolgozással foglalkozó cége.

Feladatok:

  • Vezetőként a nyolc fős karbantartó csapat irányítása, a teljes karbantartási tevékenység koordinálása
  • Részvétel az üzem tervezési, üzembe helyezési feladataiban
  • A gyártóüzem karbantartási területének vezetése, a processek folyamatosságának és teljesítményének biztosítása érdekében
  • A gépek, berendezések és épületek általános műszaki állapotának és megfelelő üzemeltetésének felügyelete
  • A termékválaszték bővítését és a minőség javítását, a teljesítmény növelését és a költségek minimalizálását célzó modernizálási, felújítási munkák bevezetése
  • Külsős szolgáltató cégek munkájának koordinálása
  • A gyártásban lévő gépek és berendezések műszaki dokumentációjának vezetése.

Elvárások:

  • Termelő cégnél, hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Karbantartó csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki, villamos, vagy gépész végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Gépészeti, elektronikai, pneumatikai ismeretek
  • Tapasztalat külső cégekkel történő együttműködésben, berendezések beruházása és modernizálása területén
  • Rendelkezésre állás, elkötelezettség és felelősségtudat
  • Vezetői képességek és döntésképesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit az Ügyfelünk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Új beruházásban való részvétel

Amit az Enloyd kínál:

  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye Komárom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Komárom