www.cvonline.hu

Karbantartás vezető

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gépgyártási tevékenységet végző Partnerünk részére keresünk bővülés céljából jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Hozzá tartozó termelési terület karbantartásának teljeskörű koordinálása;
Biztosítania kell a gépek, berendezések és facility biztonságos működését;
Karbantartási terv készítése és ad-hoc karbantartói feladatok ellátása;
Csapat kialakítása, új kollégák felvétele;
Munkafolyamatok kialakítása, azok módosítása, amikor szükséges;
EHS biztosítása;
Tréningek szervezése a csapatban dolgozó kollégák részére;
Auditok támogatása;
Riportolás az operations manager részére.

Követelmények:

Karbantartó mérnöki és/vagy vezetői tapasztalat
Erős fémes, fém megmunkáló cégnél szerzett tapasztalat
Gépészmérnöki v. villamosmérnöki végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

Veszprém környéke, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiváló csapat
Nemzetközi munkakörnyezet
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások