www.cvonline.hu
KARBANTARTÁS VEZETŐ (Referenciaszám: PJ4547)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.30.
Jelentkezési határidő: 2016.07.31.
Hirdetés azonosító: 1045222
lejárt

Siófoki műanyagipari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

KARBANTARTÁS VEZETŐ

Feladatok:
- A fröccsöntő és szerelő üzem karbantartási feladatainak megtervezése, ellenőrzése
- A karbantartáshoz szükséges feltételek, anyagok, eszközök valamint létszám biztosítása
- A felmerülő hibák elhárítása, megelőző karbantartás kivitelezése és felügyelete
- A karbantartási tevékenységben résztvevő munkavállalók irányítása; folyamatok felügyelete
- Éves karbantartási terv elkészítése
- A termeléssel, beszállítókkal való kapcsolattartás
- Az üzem munkabiztonsági színvonalának ellenőrzése, fejlesztése

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök/villamosmérnök)
- Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban), francia nyelvtudás előny
- Minimum 3 éves vezetői gyakorlat
- Legalább 5 éves műanyagipari termelő üzemben szerzett szakmai tapasztalat
- Műanyagipari technológia és/vagy szerszám készítési tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kreativitás, jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.