www.cvonline.hu

Karbantartás vezető (Komárom-Esztergom)

  • A hirdetés 1355 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei multinacionális fémipari megbízónk részére keresünk Karbantartás vezető kollégát megmunkálási területre, az alábbi feladatokkal, elvárásokkal:

Fő feladatok

  • A karbantartási rendszer kidolgozása és működtetése, fejlesztése
  • Karbantartási stratégia és tervek készítése
  • A gyártóüzem karbantartási tevékenységének teljes körű koordinálása
  • A hibaelhárítási és megelőző karbantartási folyamatok mérőszámainak meghatározása, célértéken tartása, folyamatos javítása
  • A termelési tervek alapján a berendezések, munkadarab megfogó készülékek rendelkezésre állásának biztosítása a célértékeknek megfelelően a termelés számára, valamint az ehhez szükséges emberi és anyagi erőforrások biztosítása
  • Felelős a termelő berendezések rendszeres, tervezett karbantartásáért és annak minőségéért
  • A gyártóberendezésekkel kapcsolatos hibák feltárása, megoldási és fejlesztési javaslatok kidolgozása a költséghatékonyság szem előtt tartásával
  • A munkabiztonsági, minőségbiztosítási és higiéniai szabályok betartása és betartatása
  • A karbantartó csapat szakmai támogatása, irányítása (jelenleg 31 fő, 3 műszakos munkarend, de folyamatban van az átállás folyamatos munkarendbe, ami kb. 10 fő felvétellel jár)
  • Folyamatoptimalizálás, veszteségek csökkentése
  • 5S szabványosítás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • CNC megmunkáló berendezések karbantartási területén szerzett több éves tapasztalat
  • Társalgási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó problémamegoldó készség, szervezőkészség, nyitottság az új feladatokra
  • Rendszerekben való gondolkodás képessége, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Erős vezetői képesség és minimum 3-5 év releváns vezetői tapasztalat
  • Lean ismeretek

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.