www.cvonline.hu

Karbantartás vezető - Komárom-Esztergom megye

  • A hirdetés 867 napja lejárt

Feladatkör:
Karbantartási csapat irányítása. TPM tervezése és kivitekezése. Karbantartási költségvetés tervezése és nyomonkövetése. Társosztályokkal való kapcsolattartás a KPI-ok elérése érdekében.

Végzettség:
Villamosmérnök.

Szakmai tapasztalat:
2 - 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás. TPM ismeret. TPM szoftver ismerete. Beszállítók koordinálásában szerzett tapasztalat. Rugalmasság.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Több éve Tatabányán működő, 1000 fővel dolgozó multinacionális gyártó cég.