www.cvonline.hu

Karbantartás vezető - Kecskemét környéke

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.05.14.
Hirdetés azonosító: 928215
lejárt

Karbantartás vezetőt keresünk egy Kecskemét vonzáskörzetében lévő multinacionális termelővállalat megbízásából

Feladatok:

  • az üzemekben működő gépek(műanyag és fém megmunkálás) és kapcsolodó berendezések tervszerű és megelőző karbantartásának az irányítása(TMK)
  • TPM bevezetése,
  • a vállalati energiagazdálkodás tervezése, irányítása,
  • az irányítása alá tartozó kollégák 30< fő szakmai és diszciplináris vezetése

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Legalább 1-3 év termelő vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret, CAD, CAM, SAP ismerete előny
  • Német- vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem+egyéb juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését kérem küldje el pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése email címre a pozíció pontos megjelölésével

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu