www.cvonline.hu

Karbantartás-vezető (CVO_16/08_IHL_FB)

  • A hirdetés 131 napja lejárt

www.hubner–hungary.com

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 650 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.
Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(Járműharmonika-gyártás)

Feladatai:

  • A karbantartás hatékony működéséhez szükséges feltételek megszervezése és biztosítása.
  • Rendkívüli gépmegállások hibaok-vizsgálata és a meglévő karbantartási folyamatok fejlesztése.
  • A termelőeszközök rendeltetésszerű használatának ellenőrzése, üzembiztonság és munkavédelem betartásának felügyelete.
  • Az üzemben lévő gépek, berendezések és termelőeszközök tervszerű és rendkívüli karbantartása, a karbantartási terv kidolgozása.
  • A gyártáshoz kapcsolódó tartalék alkatrészek biztosítása (szükséglettervezés, beszerzés támogatása, nyilvántartás vezetése).
  • Külső kivitelezők irányítása.
  • Az előírt dokumentációk, riportok készítése, minőségi követelmények betartása.
  • A beosztott munkatársak oktatása, irányítása, támogatása, motiválása és fejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, lehetőleg gépészeti területen.
  • Karbantartási tevékenységben szerzett többéves tapasztalat.
  • Csoport vezetésében szerzett tapasztalat.
  • Jó szervezőképesség, precizitás, munkabírás.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Határozott, céltudatos, személyiség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Német vagy angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A cégünk részletes leírását megtalálják a weblapunkon:

www.hubner-hungary.com

fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven a lenti e-mail címre várjuk.

Hübner-H
Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
Tel: 36-42/501-411; Fax: 36-42/501-422

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő