www.cvonline.hu

Karbantartás vezető - Csót

  • A hirdetés 45 napja lejárt

Szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat csapatának tagja lenni? Üzletberendezéseket gyártó multinacionális vállalathoz keresünk Pápa vonzáskörzetéből

Karbantartás vezető kollégát!

Feladatok:

  • Karbantartási tervek készítése, folyamatos aktualizálása
  • Dokumentációs rendszer vezetése, folyamatos aktualizálása
  • Gyártási folyamatok támogatása, hibajavítási folyamatok koordinációja
  • Géptelepítések irányítása
  • Projektfeladatok ellátása
  • Épület-karbantartási feladatok irányítása, szervezése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Előny: releváns munkakörben, gyártó környezetben szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • AutoCAD, MegaCAD ismeret
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívűli juttatási csomag
  • Folyamatos oktatási, fejlődési lehetőségek
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Utazási támogatás, ingyenes vállalati buszjárat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a +36-20 298 7244 telefonszámon vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014