www.cvonline.hu

Karbantartás vezető (Baranya)

  • A hirdetés 1131 napja lejárt

Baranya megyei fémmegmunkálással és alkatrészgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Karbantartás vezető munkatársat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Termelésben részt vevő gépek karbantartásának szervezése
  • Gyári szintű hatékony karbantartás irányítása
  • Karbantartó személyzet szakmai irányítása
  • Gyári karbantartási terv elkészítése, végrehajtása, a meghibásodások elemzése
  • Karbantartási költségek tervezése és mutatószámok figyelése
  • Projektek szakmai támogatása, új karbantartási igények időbeni feltárása

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök, vagy villamosmérnök)
  • Karbantartásban szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó szemlélet
  • Fanuc vezérlés ismerete

Előny:

  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat

Fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével!

E-mail: E-mail cím megjelenítése