www.cvonline.hu

KARBANTARTÁS VEZETŐ (Autóipari beszállító)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 958891

Link megjelenítéseimages/editor/1333450622.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk globális autóipari csoport jelentős méretű magyar vállalata számára a növekvő termelési feladatok teljesítéséhez keresünk tapasztalt és elkötelezett vezető szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A termelés (hegesztés, stancolás, elő- és végszerelés) gyártóberendezései karbantartásának tervezése, szervezése
  • A több műszakos munkarendben dolgozó mintegy 50 fős karbantartó szervezet irányítása és vezetése
  • A TPM rendszer irányítása, karbantartása, a rendszer fejlesztése és a TPM csapatok munkájának koordinálása
  • A preventív és operatív karbantartások beütemezése és végrehajtása, a termelés zavartalanságának biztosítása, a kieső idő elvárások teljesítése
  • Hibakeresések, problémák megoldása, elhárított hibák dokumentálása, oktatások szervezése
  • A pótalkatrész gazdálkodás fejlesztése, pótalkatrész igények meghatározása, a megfelelő pótalkatrész ellátás biztosítása
  • Javaslatok kidolgozása a gyártóberendezések- és eszközök továbbfejlesztésére a karbantartási szükséglet csökkentése és a berendezések/alkatrészek élettartamának növelése céljából
  • Karbantartási dokumentumok kialakítása, naprakész vezetése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség, gépészmérnöki diploma
  • Legalább 3 év TPM, karbantartás vezetési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • AutoCAD ismeret
  • Felelősséget vállaló vezető, vezetési tapasztalat
  • Határozott döntéseket hozó, rendszer szemléletű személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • A termeléssel való tökéletes összhang megteremtésének képessége

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • A felelősségteljes munkakörhöz önálló döntési jogkört
  • Magas színvonalú stratégiai és operatív feladatokat
  • Korszerű munkakörnyezetet, csapatszellemet
  • Versenyképes kompenzációs csomagot, amelynek része a cégautó is

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÁS VEZETŐ (Autóipari beszállító), Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678