www.cvonline.hu

Karbantartás tervező

  • A hirdetés 614 napja lejárt

MUNKAKÖR CÉLJA:

A gépek és berendezések műszaki állapotának felmérése, karbantartási mutatók elemzése a tervszerű megelőző karbantartási tevékenységek karbantartási terveinek elkészítéséhez, a karbantartási folyamat folyamatos fejlesztéséhez.

FŐ FELADATOK :

  • Karbantartási utasítások és tevékenységlisták, szabványok elkészítése, rendszerezése, ezek oktatása
  • A gépek és berendezések diagnosztikai felmérésének elvégzése és értékelése, prediktív karbantartás fejlesztése
  • Heti, havi, nagyleállások karbantartási tervének elkészítése, megvalósulás követése, ehhez az erőforrások hozzárendelése (anyag, ember)
  • Alaprajzok, műszaki vázlatok készítése elektronikus formában, műszaki rajzok készítése CAD program által, változások átvezetése
  • A karbantartás kulcsmutatóinak elemzése, a karbantartási tevékenység és folyamat folyamatos fejlesztése
  •  „Legjobb karbantartási módszer” (Best maintenance practice) meghatározása a különböző gépekre (megfelelő rendelkezésre állás vs. legalacsonyabb költség)
  • Segítségnyújtás a külső vállalkozók kiválasztásában, ajánlatainak begyűjtése, elemzése, döntés előkészítés támogatása, külső vállalkozókkal való kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK :

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök)
  • 1-2 év, termelő vállalatnál műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Eredményorientáltság
  • Kiváló elemzőkészség
  • Precizitás
  • Jó interperszonális készség
  • Költségoptimalizáló gondolkodásmód

ELŐNYT JELENT:

  • SAP tudás
  • TPM ismeret (Lean, Six Sigma)

Az alábbi email címen, vagy a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol