www.cvonline.hu

Karbantartás tervező

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

Nemzetközi hátterű Észak-magyarországi autóipari gyártó cég számára keresünk bővülés miatt Karbantartás tervező mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Folyamatos üzemvitel biztosítása, karbantartási tevékenységek szervezése
  • Hibák felismerése, TPM, hibacsökkentő intézkedések lefolytatása
  • Berendezések fejlesztésével kapcsolatos tevékenység kezdeményezése és koordinálása
  • Karbantartási és raktározási folyamatok költségeinek csökkentése, karbantartási folyamat optimalizálása
  • Karbantartók munkájának szakmai támogatása
  • Szoros együttműködés a termeléssel és ipari mérnökséggel

Elvárás

  • Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok (általános gépész vagy egyéb műszaki tanulmányok)
  • 1-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • CNC megmunkálógépek karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Fémmegmunkáló, forgácsoló technológia ismerete
  • Automatizálási ismeretek
  • Külföldi betanulás vállalása
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvismeret
Helyek Eger
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol