www.cvonline.hu

Karbantartás tervező

  • A hirdetés 1149 napja lejárt

 A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Folyamatos üzemvitel biztosítása, karbantartási tevékenységek szervezése
  • Hibák felismerése, TPM, hibacsökkentő intézkedések lefolytatása
  • Berendezések fejlesztésével kapcsolatos tevékenység kezdeményezése és koordinálása
  • Karbantartási és raktározási folyamatok költségeinek csökkentése, karbantartási folyamat optimalizálása
  • Karbantartók munkájának szakmai támogatása
  • Szoros együttműködés a termeléssel és ipari mérnökséggel

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok (általános gépész vagy egyéb műszaki tanulmányok)
  • CNC megmunkálógépek karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Fémmegmunkáló, forgácsoló technológia ismerete
  • Automatizálási ismeretek
  • Külföldi betanulás vállalása
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvismeret
  • Autóipari tapasztalat és SAP ismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol