www.cvonline.hu

Munkatársat keresünk
Karbantartás tervező
munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Karbantartási anyagok beszerzése, készletek követése.
  • Karbantartási szolgáltatások ügyintézése.
  • Karbantartást segítő CMMS rendszer kezelése.
  • Szolgáltatások a termelésnek.
  • Üzemzavaros elemzések és kimutatások készítése.
  • Pénzügyi elemzések és kimutatások készítése.
  • Karbantartási projektek tervezése.
  • Napi, heti, havi munkaütemezések.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    (MS Office, Outlook)
  • Önálló munkavégzésre való képesség, problémamegoldó készség

Előny:

  • Ipari környezetben szerzett gyakorlat
  • CMMS rendszer ismeret
  • Hengerműi és öntödei berendezések ismerete

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa karrier oldal