www.cvonline.hu

Karbantartás irányító mérnök - (tablettázó üzem)

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.25.

Nemzetközileg is elismert gyógyszergyártó partnerünk tablettázó üzemébe keresünk Karbantartás irányító mérnök pozícióba új kollégát.

A vállalatot már több éve a legvonzóbb gyógyszeripari szereplőként tartják számon Magyarországon, ahol hosszút

Pozíció leírása / Job description

A vállalatot már több éve a legvonzóbb gyógyszeripari szereplőként tartják számon Magyarországon, ahol hosszútávon kamatoztathatod majd szakmai tudásod.
Az új kolléga fő fókuszában a tablettázó gépek karbantartásának koordinálása és a folyamatok fejlesztése lesz.

Az új mérnök fő feladatai közé tartozik majd a:

- tablettázó üzemben a karbantartás és üzemvitel biztosítása;
- karbantartások előkészítése, felügyelete;
- minőségbiztosítási folyamatokban való részvétel (kvalifikálás, kivizsgálások);
- meghibásodások elhárítása;
- kapcsolódó dokumentációk vezetése.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- villamosmérnök végzettséggel;
- tárgyalóképes angol nyelvismerettel;
- fél éves gyártó környezetben szerzett tapasztalattal.

Előnyt jelent:

- gyógyszeripari gépek karbantartásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- PLC ismeretek.

Amit kínálunk / Offer

A cég folyamatos fejlődési lehetőséget és versenyképes fizetést.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -