www.cvonline.hu

Karbantartás irányító mérnök - (energia ellátó terület)

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.

Nemzetközileg is elismert gyógyszergyártó partnerünk számára keresünk Karbantartás irányító mérnök pozícióba energia ellátó területre új kollégát.

A vállalatot már több éve a legvonzóbb gyógyszeripari szereplőként tartják számon Magyarországon

Pozíció leírása / Job description

A vállalatot már több éve a legvonzóbb gyógyszeripari szereplőként tartják számon Magyarországon, ahol hosszútávon kamatoztathatod majd szakmai tudásod.
Az új kolléga fő fókuszában a gyártó gépek karbantartásának koordinálása lesz.

Az új mérnök kolléga feladatai közé tartozik majd:

- partnerünk energiaellátó berendezései és hálózatai (kivéve villamos) tervszerű, megelőző karbantartásának és szakszerű üzemzavar elhárításának szervezése, irányítása, ellenőrzése;
- műszaki diagnosztikai feladatok ellátása;
- karbantartó csoportok feladatainak szervezése, irányítása, ellenőrzése, a vonatkozó előírások oktatása, azok betartásának ellenőrzése;
- külső vállalkozók által végzett feladatok előkészítése, koordinálása meghatározott ügyviteli rendszerben.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- gépészmérnök végzettséggel;
- min. 2 év szakmai tapasztalattal (energia ellátó tapasztalat, karbantartási tapasztalat)
- angol vagy német középszintű nyelvismerettel (inkább írásban).

Amit kínálunk / Offer

A cég folyamatos fejlődési lehetőséget és versenyképes fizetést.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -