www.cvonline.hu

Karbantartás (elektroműszerész)

  • A hirdetés 1238 napja lejárt

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 1900 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 500 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség: elektroműszerész, PLC-gyakorlattal.
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat.
  • Precíz, önálló munkavégzés.
  • Pneumatikus rendszerek ismerete előnyt jelent.
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat szintén előnyt jelent.

Feladatai:

  • A gyártásban működő gépek és berendezések teljes körű javítása és karbantartása.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

 Link megjelenítése

A fényképes önéletrajzokat az alábbi címekre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő