www.cvonline.hu

KARBANTARTÁS CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 835 napja lejárt

Globálisan elismert gép- és berendezés gyártó vállalat számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • CNC vezérelt és hagyományos forgácsoló gépek karbantartása, javítása;
  • A karbantartó csoport vezetése;
  • Éves megelőző gépkarbantási terv készítése;
  • Pénzügyi terv készítése, követése;
  • Kapcsolattartás partnercégekkel.

Elvárások:

  • 4-5 éves szakmai tapasztalat;
  • Szakirányú középfokú/technikusi végzettség (erősáramú berendezés szerelő, automatizálási műszerész);
  • Aktív, kommunikációs szintű német nyelvtudás.

A munkavégzés helye: Kecskemét – Szolnok – Cegléd vonzáskörzete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatkezelési nyilvántartási szám
: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Jász-Nagykun-Szolnok
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német