www.cvonline.hu

KARBANTARTÁS CSOPORTVEZETŐ (ÉPÜLETFENNTARTÁS)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 899935

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

KARBANTARTÁS CSOPORTVEZETŐ

(ÉPÜLETFENNTARTÁS)

Feladatok

  • Üzemviteli karbantartási csoportok munkájának irányítása.
  • Havi víz, gáz, villany előrejelzések készítése, illetve havi és éves energiajelentések elkészítése
  • Felügyelete alá kerülő új üzemviteli gépek, berendezések üzembe helyezésének szervezése, jegyzőkönyvezése.
  • A folytonos energiaellátás biztosítása.
  • Fűtési, valamint a víz és szennyvíz vezetékek megfelelő üzemeltetésének irányítása, felügyelete.
  • A klímaberendezések megfelelő üzemeltetésének felügyelete.
  • A sűrített levegőt termelő berendezések működésének felügyelete.
  • Külső partnercégekkel való kapcsolattartás és együttműködés.
  • ISO 9002 és ISO 14001 szerinti minőségbiztosítási rendszerben a karbantartásra és az üzemvitelre vonatkozó előírások betartása és betartatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (épületgépész, gépész-, villamosmérnök)
  • Minimum 5 év szakmai és vezetői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • A műszaki osztály működésével kapcsolatos tűz- és munkavédelmi, illetve biztonságtechnikai előírások ismerete.
  • ISO 9002 és ISO 14001 szerinti szerinti minőségbiztosítási rendszerben karbantartásra és üzemvitelre vonatkozó előírások utasítások ismerete.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy küldje el a Jelentkezés gombon keresztül.