www.cvonline.hu

Karbabtantart搭si mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.12.22.
Hirdetés azonosító: 989933

Nagy múltú, nemzetközileg elismert multinacionális FMCG termelőcégünkhöz keresünk, lelkes pályakezdő vagy 1 éves tapasztalattal rendelkező karbantartási mérnököt.

Feladatok:

- különböző gépek és berendezések műszaki állapotának felmérése
- karbantartási mutatók elemzése
- karbantartási folyamat folyamatos fejlesztése
- nagy leállások tervének elkészítése ehhez tartozó humánerőforrás biztosítása
- műszaki rajzok készítése
- külső vállalkozók kiválasztásában részvétel, vállalkozókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

- műszaki főiskolai végzettség
- 1 éves termelővállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
- alapvető számítógépes ismeretek (World, Excel)
- előny: LEAN vagy TPM ismeretek
- tervezői affinitás (CAD)
- határozott, talpraesett személyiség
- magas szervőzekésség
- angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

- fejlődési lehetőség
- multinacionális környezet
- nyelvi képzések
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a