www.cvonline.hu

Káradminisztrátor

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 993648

Biztosító partnerünk számára keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Beérkező dokumentumok érkeztetése
  • dokumentumok káraktához rendelése
  • kifizetések kezelése
  • borítékolás, scannelés
  • az ügyintézők munkájának a támogatása.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • pontosság, precizitás, jó monotonitástűrő képesség

Juttatások:
  • Kiemelkedő munkakörülmények, dinamikus csapat.
  • stabil, megbízható munkahely.
  • munkaidő: hétfő-péntek 8:00-16:30
  • bér: bruttó 776 Ft / óra + cafeteria

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • biztosítási területen szerzett tapasztalat

  • Fényképes önéletrajzát várjuk a megadott email címre!

Munkavégzés helye:
  • Budapest