www.cvonline.hu

Kár és Biztosítási Gyakornok Bruttó 1118 Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1124854
lejárt

Szeretnéd az angol tudásod szinten tartani? Szereted a pörgős munkát? Akkor ez a kár és biztosítási gyakornok pozíció neked való!

Görgess lejjebb a további információkért!

Business Lease Kft. egy olyan Holland cég leány vállalata, aki az európai autópiac kulcsszereplője.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a cég szállítóival telefonon vagy e-mailben keresztül
  • Fájlok archiválása
  • Bejövő számlák és levelek adatbevitele

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig normál irodai munkarendben, heti minimum 20-24 óra vállalás

Elvárások:

  • MS Office ismertek
  • Aktív magabiztos angol nyelvtudás (cégen belüli és kívüli kommunikáció)
  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1118 Ft/óra

  • Fejlődés kommunikáció téren

  • Angol nyelvtudásban való fejlődés

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338 ; e-amil címen: E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!